Pobierz nowe aplikacje Belzona

Informacje o produktach, filmy video i mapy rozwiązań w zasięgu ręki


Aplikacja Produkty Belzony

Odkryj całą gamę rozwiązań firmy Belzona w dziedzinie napraw i konserwacji. Przeglądaj informacje o produktach i ich dokumentacje, z możliwością pobrania lub wykorzystania offline.


Aplikacja BelzonaTV

Pobierz oficjalną aplikację BelzonaTV - wszystkie video firmy Belzona dostępne bezpośrednio na Twoim urządzeniu! Zobacz co oglądają inni - szczegółowe filmy instruktażowe, fascynujące opisy zastosowań, najnowsze aktualności i testy w naturalnym środowisku stosowania produktów.


Oczyszczalnie ścieków - mapa 3D

Dowiedz się, jak zabezpieczać oczyszczalnię ścieków przed typowymi problemami, w tym erozją, korozją i oddziaływaniem substancji chemicznych. Zapoznaj się z mapą 3D, aby odkryć szereg rozwiązań zapewniających długotrwałe zabezpieczenie obiektów oczyszczalni.


Elektrownie wodne - mapa 3D

Odwiedź przykładową elektrownię wodną. Odkryj częste problemy w dziedzinie konserwacji i rozwiązania firmy Belzona, które je eliminują, takie jak naprawy i zabezpieczanie turbin.


Górnictwo - mapa 3D

Zapoznaj się z trudnymi warunkami eksploatacji obiektów w branży wydobywczej, które powodują erozję i ścieranie. Dowiedz się, jak wyeliminować konieczność wymiany wyposażenia dzięki kompozytom do napraw metalu i gumy oraz dzięki powłokom zabezpieczającym.


Morskie jednostki pływające - mapa 3D

Witaj na pokładzie przykładowego statku i zapoznaj się z różnymi problemami w dziedzinie konserwacji oraz rozwiązaniami zapobiegającymi erozji, korozji i kawitacji. Odkryj możliwości wykorzystania innowacyjnych rozwiązań naprawczych na morzu lub w stoczni.


Branża morska - mapa 3D

Odkryj obszary oraz wyposażenie typowe dla większości typów platform morskich. Dzięki tej mapie dowiesz się, jakie problemy mogą występować na platformach morskich i jak je rozwiązywać korzystając z technologii polimerowej.