Stáhněte si nové aplikace Belzona

Informace o produktech, videa a mapy řešení jsou k dispozici na dosah ruky


Aplikace Belzona

Objevte svět řešení oprav a údržby Belzona. Zobrazte si informace o produktu a dokumentaci, kterou lze stáhnout a používat offline.


Aplikace BelzonaMAX

Získejte oficiální aplikaci BelzonaMAX – každé video Belzona přímo do vašeho zařízení! Podívejte se, co svět sleduje – od podrobných videí s návody, fascinujících případových studií, nejnovějších zpráv a testování v akci.


3D mapa odpadních vod

Najděte způsoby, jak chránit čistírnu odpadních vod před typickými problémy včetně eroze, koroze a chemického napadení. Pomocí 3D mapy odhalíte řadu řešení, která mají čistírnám odpadních vod poskytnout dlouhodobou ochranu.


3D mapa vodní energie

Projděte si ukázkovou vodní elektrárnu. Objevte běžné problémy s údržbou a jejich řešení Belzona, jako jsou opravy a ochrana turbín.


Těžební 3D mapa

Seznamte se s drsným prostředím těžebního průmyslu, které způsobuje problémy, jako je eroze a abraze. Zjistěte, jak eliminovat potřebu výměny zařízení pomocí kompozitů a ochranných nátěrů Belzona pro opravy kovů a pryže.


Námořní 3D mapa

Nastupte na palubu vzorového plavidla a projděte si různé problémy s údržbou a řešením eroze, koroze a kavitace. Objevte možnosti využití inovativních řešení oprav na moři nebo v loděnici.


Mapa 3D na moři

Objevte oblasti a zařízení typické pro většinu typů plošin na moři. S touto mapou se dozvíte, jaké problémy se mohou vyskytnout na plošinách na moři a jak je zmírnit a vyřešit s využitím polymerní technologie.